HAKKINDA

Adam Elektronik ve Adam Arge firmalarından oluşan Adam Şirketler Grubu, 15 mühendis ve 60 çalışanı ile 1986 dan bu yana ileri teknolojik veri, ses ve görüntü iletişimi alanlarında özgün, yenilikçi ve yaratıcı ürünler geliştirmekte ve üretimini yapmaktadır.

Adam Şirketler Grubu; sahip olduğu teknolojik altyapı, geliştirdiği özgün ürünler, know-how, yüksek kapasiteli elektronik üretim imkanları ve etkin satış ve pazarlama faaliyetleri ile elektronik sektöründe kendi alanında öncü olmuştur.

Adam Şirketler Grubu, büyük bir çoğunluğu ithalata dayalı olan elektronik sektöründe, araştırma ve geliştirme faaliyetlerine önem vererek yüksek teknolojik ürünlerin Türkiye’ de tasarlanıp üretilebileceğini kanıtlamıştır.

Kendi alanında pazarda lider olan Adam Şirketler Grubu, dünyadaki teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ülke koşullarına uygun, düşük maliyetli özgün ürünler üreterek ülke kalkınmasına önemli rol üstlenmektedir.

Adam Şirketler Grubu, telekom pazarı için değişik modem iletişim sistemleri, finans ve bankacılık sektörü için ihtiyaca yönelik çözümler, araç takip sistemleri, tüketici markete yönelik ticari ürünler ve hava kuvvetleri için özel tasarımlar geliştirmiş ve üretmiştir.

NOT: Bu yazı görüntülediğiniz firmanın resmi web sitesinden alınmıştır.

İSTANBUL

Samanyolu cad.   İpekçi sok.   No: 18/1 34770 Ümraniye / İSTANBUL

İLETİŞİM

Genç TESİD hakkında hızlıca geri bildirimde bulunmak ister misiniz?

Gönderiliyor

©2018 Genç TESİD | Tüm hakları saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account