HAKKINDA

Eliar Elektronik San A.Ş., 1984 yılında İstanbul’da kuruldu.

Kurulduğu günden bugüne, gerçekleştirdiği ar-ge çalışmaları ile, Tekstil Terbiye, Cam, Yalıtım, Seramik ve Kimya gibi sektörlere yönelik bir çok cihaz, sistem ve yazılımı ülke ekonomisine kazandırdı, endüstriyel sektörlerin otomasyona geçmesine yönelik önemli katkılarda bulundu.

1984 yılında, cam fabrikaları için otomasyon sistemleri üretmekle başlayan endüstriyel otomasyon faaliyetlerine, Cam, Yapı Kimyasalı, Yalıtım, ve Seramik sektörleri için geliştirdiği Harman Hazırlama Sistemleri ile, yurt içi ve yurt dışında devam etmektedir.

80’li yılların sonunda, kumaş ve iplik boyama kontrol cihazları üreterek, tekstil sektörüne hizmet vermeye başladı. Eliar’ın, tekstil boyama makineleri otomasyonu için tasarladığı ve ürettiği gelişmiş “Batch” kontrol cihazları, yurtiçi ve yurtdışında, 1989’dan itibaren kullanılmaya başlandı.

1996 yılından itibaren Mekatronik konusunda da çalışmalara başlandı. Geliştirilen sıvı / toz kimyasal ölçüm ve dağıtım sistemleri, ve bu sistemlere entegre edilen boyama kontrol cihazları ile, tüm boyama sürecinin tam otomatik kontrol ve kayıtlandırılmasını sağlayan sistemler üretti. Eliar, geliştirmiş olduğu merkezi izleme, planlama, ve raporlama yazılımları ile, boyama makinesi seviyesinden, yönetim bilgi seviyesine kadar entegre edilmiş sistemler üretmektedir.

Bugün, Eliar tarafından tasarlanmış ve projelendirilmiş olan cihaz ve sistemler, Türkiye’nin yanı sıra, Uzak Doğu, Avrupa, Orta ve Güney Amerika, Asya, Ortadoğu, ve Afrika ülkelerinde kullanılmaktadır.

NOT: Bu yazı görüntülediğiniz firmanın resmi web sitesinden alınmıştır.

İSTANBUL

Levazım Mah. Korukent Sitesi Koru Sok. No:26-C Beşiktaş, Istanbul
Posta Kodu:34340

İLETİŞİM

Genç TESİD hakkında hızlıca geri bildirimde bulunmak ister misiniz?

Gönderiliyor

©2019 Genç TESİD | Tüm hakları saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account