HAKKINDA

Kesintisiz Güç Kaynağı sektöründe yaklaşık 40 yıllık tecrübesiyle Makelsan, 2009 yılından itibaren Aytemiz ismi ile gücüne güç katarak, İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesinde 20.000m2’lik fabrikası, IS0 9001, IS0 14001 Çevre Yönetim Sistemi, CE, GOST-R gibi ulusal ve uluslararası sertifikalarıyla, Türkiye’nin tek çatı altında en büyük UPS üretim tesisine sahiptir.

Koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile çevreye duyarlı olarak yüksek kaliteli ve en son teknolojiye sahip yeni nesil ürünler sunan Makelsan kesintisiz güç kaynağı sektöründe güvenilir ve önde gelen firmalardan biridir.

Makelsan, güç elektroniği alanında uzman yazılım, donanım, ECAD ve MCAD tasarımcı olmak üzere yaklaşık 25 kişilik AR-GE birimine sahiptir. AR-GE kültürü firmamızın kuruluşu ile başlamakla beraber profesyonel anlamda AR-GE çalışmaları, 1997 yılında bir birim olarak yeniden organize edilmiştir. Özellikle bu tarihten sonra etkili bir şekilde nitelikli tasarım yetenekleri, bilgi birikimi ve teknolojik altyapısı ile özgün ürünler tasarlanmaya başlanmıştır.

Makelsan’ın ürün gamında; 600VA’dan paralelleme teknolojisi ile sınırsız güce kadar uzanan, trafosuz IGBT teknolojili, yüksek verimli Statik Kesintisiz Güç Kaynakları, Dinamik Kesintisiz Güç Kaynakları, Sabit Akım Regülatörleri, Frekans Konvertörleri, Invertörler, DC Güç Kaynakları ve şarj redresörleri bulunmaktadır.

Geniş ürün gamı ile Kore’den Peru’ya 40’dan fazla ülkeye ihracatıyla dünya çapında kesintisiz güç kaynağı satış ve satış sonrası yüksek kaliteli çözüm odaklı ve etkili hizmetler sunan Makelsan, uluslararası pazarda müşteri odaklı bakış anlayışına sahip bir marka olarak var olduğunu ve her platformda yarışabilecek seviyede olduğunu, yüzde 100 yerli sermayeli bir Türkiye markası olarak kanıtlamıştır.

Türkiye’nin her noktasında da 7 gün 24 saat kolay ulaşılabilir olmayı ve hızlı servis vermeyi amaçlayan Makelsan, 7 bölge de bulunan çözüm ortakları ile konusunda uzman, sertifikalı saha mühendisleri, kaliteli, dürüst hizmet anlayısı ve müşteri memnuniyeti ilkelerine bağlı kalarak hizmetlerini sürdürmektedir.

Sürekli gelişim ve inovasyonu bir ilke haline getirmiş olan Makelsan, ürün kalitesi ve satış sonrası hizmetlerinde önce hizmet ilkesi ile Dünya standartlarında bir çalışma şekli ile tüm müşterilerinin kritik yüklerine kesintisiz enerji sağlayarak işlerinde katma değer yaratmalarını sağlamakta ve bayrağını daha fazla ülkenin gönderinde dalgalandırmak ve bölgede en güçlü KGK üreticisi olma hedefiyle çalışmalarını aralıksız sürdürmektedir.

NOT: Bu yazı görüntülediğiniz firmanın resmi web sitesinden alınmıştır.

İSTANBUL

İstanbul Deri Organize Sanayi Bölgesi 2.Yol I-5 Parsel, Orhanlı Mevkii, 34957, Tuzla, İstanbul/Türkiye

İLETİŞİM

Genç TESİD hakkında hızlıca geri bildirimde bulunmak ister misiniz?

Gönderiliyor

©2019 Genç TESİD | Tüm hakları saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account