HAKKINDA

Neta Elektronik 1987 yılında kurulmuş olup, ana faaliyet alanı televizyon yayınlarının alımı ile ilgili ev elektroniği ürünlerinin tasarım, imalat ve satışını gerçekleştirmektir.

Kurulduğu ilk günlerden bu yana, Neta Elektronik tüm ürünlerini, dışarıdan hiçbir üretim lisansı veya know-how kullanmaksızın, kendi ARGE’si ile geliştirmiştir.

Başlangıçta TV dağıtım santralleri ve TV anten kuvvetlendiricileri ile başlayan üretim aşaması, günümüzde ileri teknoloji ürünü dijital yüksek çözünürlüklü (High Definition) set üstü kutularla (set top box) devam etmektedir.

Neta 1998 yılında Türkiye’de ilk dijital uydu alıcısı tasarımını başarıyla tamamlamış ve alanında öncü şirket konumuna gelmiştir. Tasarım yapan bir üretim firması olarak ön plana çıkan Neta, ARGE yatırımlarını her zaman öncelikli tutarak, piyasa talepleri ve müşteri ihtiyaçlarına hızlı cevap vererek büyümeyi sağlamıştır. Kazanmış olduğu tasarım ve üretim tecrübesi, uzman mühendisleri ve tecrübeli çalışanlarından oluşan güçlü kadrosu ile mümkün olmuştur.

Uydu, kablo ve karasal dijital yayınların alınmasına yönelik üretilen kutular, yalnız iç piyasaya değil aynı zamanda Katar’dan, İngiltere’ye, İran’dan, Balerus’a kadar birçok ülkeye ihraç edilerek ülkemize katma değer kazandırılmıştır.

Neta 1997 yılından itibaren ISO9001 kalite sistem belgesi ile çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca ürünlerinde sağladığı titiz kalite ve uluslararası normlar sayesinde CE ve ROHS uygunluğu bulunmaktadır.

Ürünlerin kalitesi kadar satış sonrası hizmetler konusundaki çalışmaları ile de ön plana çıkarak bu başarı grafiğinin ivmelenmesini sağlamıştır.

Neta’nın başarısının ardında, müşteri odaklı yaklaşım, üstün teknoloji ve kaliteli üretim anlayışı vardır.

Neta 140 çalışanı 3000m² üretim alanı, 20 yılı aşkın tecrübesi ile tasarım, üretim ve pazarlama konusunda Türk sanayisine hizmet etmeye devam etmektedir.

NOT: Bu yazı görüntülediğiniz firmanın resmi web sitesinden alınmıştır.

İSTANBUL

Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi, And Sitesi, No:18 34775 Ümraniye/İSTANBUL

İLETİŞİM

Genç TESİD hakkında hızlıca geri bildirimde bulunmak ister misiniz?

Gönderiliyor

©2019 Genç TESİD | Tüm hakları saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account