Mühendislik, bilimsel ilkelerin, doğadaki kaynakların en verimli biçimde kullanılarak yapılara, makinelere, ürün ve sistemlere tasarım yoluyla sanat ile dönüştürülmesidir. Mühendis ise teorik bilgiyi teknisyenlerin uygulayabileceği pratik bilgiye döndüren kişidir. Bizler de gençler olarak okullarda öğrenilen teorik bilgilerin havada kaldığını düşünüp fabrikalara teknik gezi düzenlemenin çok yararlı olacağına inanıyoruz. Genç TESİD çatısında düzenleyeceğimiz teknik geziler ile derslerde görülen teorik bilgiyi uygulama alanlarında da görme imkanına kavuşurken; aynı zamanda mezun olmadan fabrika işleyişi, çalışma şartları, meslek yaşamında iş disiplini ve insan ilişkileri konusunda da gözlem yapma fırsatı yakalayacağız.

Önemli Bilgi: Tüm teknik geziler kontenjan ile sınırlıdır ve ilk kayıt olanın önceliği vardır. Katılım durumunuzun teknik geziye kayıt olduktan sonra değişmesi durumunda teknikgezi@genctesid.com adresine bildirilmesi ZORUNLUDUR.  Aşağıdaki listede bulunan her teknik gezi firmasında, fabrika/iş ortamı gezisi yapılacaktır.

Henüz yapım aşamasındadır. Ancak mail üzerinden yalnızca teknik gezi düzenlenmiş firmalara ve yaklaşan teknik gezilerin tarih ksımında belirtilmiş firmalara toplu başvuru talebinde bulunabilirsiniz. (Örn. ENTES, ENDÜSTRİYEL)

Aşağıdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde teknikgezi@genctesid.com adresine göndererek talebinizi işleme alabilirsiniz. Eksik gönderilen e-postalar dikkate alınmayacaktır.

Grup hakkında bilgiler (okul, sınıf, bölüm vb.):

Teknik gezi düzenlenmek istenen firma:

Tarih (3 alternatif yazınız):

Saat (öğleden önce / öğleden sonra):

Kişi sayısı (en az ve en fazla olarak belirtiniz):

Servis (firmaya bağlı olarak ayarlanamayabilir, tercih ediyorsanız belirtiniz):

YAKLAŞAN TEKNİK GEZİLER

TEKNİK GEZİ TAKVİMİ

Yunusemre / MANİSA

Emek / ANKARA

Beşiktaş / İSTANBUL

Pendik / İSTANBUL

GEÇMİŞ GEZİLER

Ümraniye / İSTANBUL

16 Kasım 2017

Bilkent / ANKARA

22 Aralık 2017

Selçuklu / KONYA

25 Aralık 2017

Pendik / İSTANBUL

16 Kasım 2017

İLETİŞİM

Genç TESİD hakkında hızlıca geri bildirimde bulunmak ister misiniz?

Gönderiliyor

©2018 Genç TESİD | Tüm hakları saklıdır.

Kullanıcı Bilgileriniz İle Oturum Açın

veya    

Bilgilerinizi Unuttunuzmu?

Create Account